tristco.com.tr sipariş veya üyelik aşamasında sizden bazı kişisel bilgiler talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, tristo.com.tr ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve kampanyalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Bahsedilen kişisel bilgilerinizi; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişlerinizle ilgili  bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, kargo firmalarının teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerin bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. tristo.com.tr, sipariş formlarında aksi talep edilmediği sürece, tarafınıza günlük veya haftalık bilgilendirme mailler gönderebilir. Dilediğiniz zaman bu maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. tristco.com.tr de kredi kartı ile ilgili tüm işlemler, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistem le şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Müşteriler tristco.com.tr’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz, yasaların öngördüğü ölçüde, derhal işleme alınmaktadır. Taleplerinize ve isteklerinize yanıt verebilmek, bu istekleri yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgiler talep etmemiz gerekebilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve tristco.com.tr adresine üye olmak, sizin  istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde saklanmaktadır. Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanabiliriz. Yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz. Ayrıca web sitemiz IP adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistem , tarayıcı uygulamanız gibi veriler toplayan teknolojiler kullanmaktadır. Herhangi bir zamanda günlük mail gönderimi ile sistemimizden çıkmak isterseniz, göndermiş olduğumuz maillerin alt kısmında bulunan “Mail sistemimizden çıkmak için lütfen tıklayınız” bağlantısına tıklayarak mail aboneliğinden tek tıkla çıkabilirsiniz.

 

Adres                            :    Ambarlı Mahallesi Şehit Acarkan Sokak No:1/a Avcılar/İstanbul

Müşteri Hizmetleri     :     +90 (546) 514 24 16

E Posta                         :     info@tristco.com.tr

 

Bu sitede, alışverişlerinize ait ödemenizi SSL güvencesi altında kredi kartı ile ödeme gerçekleştirirsiniz. Bilgileriniz 3. kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Tüm işlemler 256 bit şifrelenerek ve doğrudan bankanız aracılığı ile gerçekleşmektedir. ürünlerin teslim süreleri bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-3 iş günüdür.

BACK TO TOP