• Ürün Kodu: TR-ÖÜ-KK-3R
  • Stok Durumu: Siparişe göre özel üretim

3'lü Örgü Korumalık

50,00 TL
Çocuklarınız güvenle uyusunlar diye tasarlandı. Çeşitli renkler ile çocuklarınızın odasına renk katmaya hazır mısınız?Tüm ürünlerimiz Anne-Çocuk sağlığı düşünülerek ve aile ekonomisine katkı sağlam...
Açıklama

Çocuklarınız güvenle uyusunlar diye tasarlandı. Çeşitli renkler ile çocuklarınızın odasına renk katmaya hazır mısınız?

Tüm ürünlerimiz Anne-Çocuk sağlığı düşünülerek ve aile ekonomisine katkı sağlaması için uzun ömürlü malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır.

Tüm ürünlerimiz Handmade-El emeği üretim biçimi ile yapılmaktadır.

Tüm detay ve özellikler için açıklama kısmını okuyabilirsiniz. 

Ürün Özellikleri

·       Ölçüleri

3’lü örgü modeli;

En:6-8 Cm

Yükseklik:16-18 Cm

Uzununluk: Mevcut ölçülerde seçim yapabilirsiniz.

·       Kumaş İçeriği

%100 Pamuklu Penye

·       Kumaş Özelliği

Tekstil dünyasında adı 30/1 supreme kumaş olarak bilinir. İçerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmaz. Bazı ürünlerde kumaş türü değişiklik gösterebilir.

Neden 30/1 supreme kumaş

Yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucunda Akfil-Polar-Kadife ve daha birçok kumaş türünü denedik. 30/1 supreme kumaş daha sağlam dokulu olduğu için içerisindeki elyafı dışarıya vermez. Soft %100 pamuklu dokusu ise tercihlerimizdeki bir diğer etken. Çocuk sağlığına uygun diğer kumaş türü arayışlarımız devam etmekte.

·       Dolgu Malzemesi

1.Kalite Boncuk elyaf kullanılarak, hijyenik ortamda makine ile dolum yapılmaktadır.

Neden Boncuk Elyaf?

Boncuk elyaf normal elyafın minik boncuklar haline getirilmiş halidir. İçerisindeki boncuklar birbirinden bağımsız olduğu için uyku sırasında hareketlerimizi takip eder, baş ve boynumuza göre yer değiştirir ve gerekli desteği verir. Makinede uygun şartlarda yıkama yapıldığında uzun süre ilk halini korur.

Oeko-Teks 100 sertifikalı.

Alerji yapmaz.

Kokusuzdur.

Uzun ömürlüdür.

Kolay kabartılır ve uzun süre hacimli kalır.

         ·       Yıkama Koşulları

30 derecede, Leke çıkarıcı ve ağartıcı kullanmadan, sıvı bebek deterjanı ile yıkamanızı tavsiye ederiz. Günümüzde çok geniş yıkama kapasitesine sahip çamaşır makineleri mevcut ama örgünüzü çamaşır makinesine sığdıramıyorsanız, zorlamayınız. Çamaşır makinesinde yıkayabilmek için,

5-6 Kg yıkama kapasitesine sahip çamaşır makinesi için en fazla 350 Cm,

7-8 Kg yıkama kapasitesine sahip çamaşır makinesi için en fazla 450 Cm,

9-10 Kg yıkama kapasitesine sahip çamaşır makinesi için en fazla 550-600 Cm,

Örgü tercih etmelisiniz. Aksi halde hem ürüne hem de çamaşır makinenize zarar verebilirsiniz. Çözüm için örgünüzü iki parça halinde sipariş verebilir ya da ılık su ile nazikçe yıkayabilirsiniz. Bu bilgiler Tavsiye niteliğindedir.

·       Kurutma Koşulları

Güneş görmeyen bir açık alan tercih etmeniz ürünün kullanım süresini uzatacaktır. Makinede kurutma işlemi için uygun değildir!

·       Kargo şekli

Stoklu ürün değildir. Sipariş üzerine belirteceğiniz uzunluk ve renklerde üretimi yapılır. 1-3 iş günü içinde üretilir ve kargolanır.

·       İade Koşulları

Ürünler kişiye özel imal edilmektedir. Herhangi bir dikiş hatası, kumaş hatası vb. gibi üretimden kaynaklanan bir sorun olmadıkça ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

·       Dikkat! Kullanmadan önce kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Ürününüzü ateş ve ısı yayan cihazların yanına yaklaştırmayınız.

·       Telefon, Tablet, Bilgisayar Ekranlarındaki renklere göre kumaş tonları, ± %10 ton farklılık gösterebilir.

·       Türkiye'de tasarlanmış ve Tristco Collection tarafından üretilmiştir.

BACK TO TOP